Operatív vezető

Közép-Európa egyik piacvezető autóalkatrész kereskedelmi vállalata Operatív vezetőt keres

Feladatok

  • A vállalattal kapcsolatos minden operatív, úgymint logisztikai, raktározási, gondnoksági csoport irányítása
  • Munkacsoportok középvezetőkön keresztüli irányítása felsőszintről
  • A vállalat központi raktár működésének irányítása felsőszintről
  • A logisztikai, raktározási, és gondnoksági munkacsoportért felelős csoportvezetők/vezetők koordinálása, irányítása
  • A logisztikai, raktározási munkacsoportért felelős csoportvezetők/vezetők féléves, éves teljesítményértékelésének elkészítése
  • A vállalat magyarországi stratégiájának megalkotásában való részvétel és az azzal járó felelősség, stratégia betartása, betartatása
  • A magyarországi vállalat előrejelzések (forecast) előkészítése és az ahhoz szükséges adatszolgáltatás

Elvárások

  • 5-10 éves vezetői tapasztalat
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat logisztikai területen, első körben raktározás
  • határozott személyiség
  • erős irányítási képesség
  • terhelhetőség
  • ugalmasság
  • jó koordinációs készség
  • felelősségteljes hozzáállás
  • jó kommunikációs és problémamegoldás készségek
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • vállalati gépjármű
  • bónuszrendszer
  • fiatalos, jó hangulatú közösség
  • nemzetközi, 24 órás balesetbiztosítás
  • nemzetközi, biztos háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.