Szenior teljes körű könyvelő lehetőség!

Szereted a komplex könyvelési feladatokat?
A karriered egy multinacionális cégnél képzeled el?
Beszélsz angolul és van mérlegképes könyvelői végzettséged?

Amennyiben minden kérdésre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Feladatok

  • Teljes körű könyvelési és pénzügyi feladatok ellátása
  • Analitikák elkészítése, vezetése, adatbevitel
  • Adóbevallások, éves beszámolók elkészítése, aláírása
  • Menedzsment riportok elkészítése
  • Bérszámfejtés felügyelete
  • Banki utalások, számlaegyeztetések
  • Ügyviteli rendszer működésének biztosítása, karbantartása

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció
  • Legalább 2 éves könyvelési gyakorlat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Erős Excel tudás, ügyviteli rendszer használata

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, nemzetközi vállalat
  • Komplex feladatok
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Krisztina Gőzse
krisztina.[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.