Head of Corporate Loan Administration

Tapasztalt vagy a vállalati hitelezés területén? Nem áll tőled messze a people management? Szívesen lennél részese egy dinamikus, nemzetközi cégnek?

Feladatok

  • új és meglévő hitelek koordinálása
  • hitelkérelmek jóváhagyása
  • más bankokkal történő hitelezési, finanszírozási folyamatok koordinálása
  • ügyfél kérelmek feldolgozása
  • készpénzes ügyletek felügyelete
  • hitel termékek monitorozása
  • hitelekkel kapcsolatos könyvelés ellenőrzése

Elvárások

  • egyetemi diploma
  • 2-3 év hiteladminisztrációban eltöltött, releváns tapasztalat és vezetői tapasztalat
  • folyékony angol és magyar nyelvtudás
  • vállalati hitelezés teljeskörű ismerete, ide értve a szabályzatok megfelelő ismeretét is
  • kiváló kommunikációs készségek, írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk

  • kiváló juttatási csomag
  • munka-magánélet egyensúlya
  • gyönyörű munkakörnyezet
  • nemzetközi csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sárik Dorottya
dorottya.sarik@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.