Szoftver bevezetési tanácsadó

Partnerünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal és országos hálózattal rendelkezik,közel 240 munkatárssal. Csapatukba keresünk Tanácsadó pozícióba új munkatársat.

Feladatok

  • Szoftver bevezetési projektekben való részvétel
  • Helyszíni termék és/vagy ügyféltámogatás nyújtása
  • Szakmai és szoftverkezelési konzultáció, szaktanácsadás az ügyfelek részére
  • A szoftverek oktatása az ügyfelek részére: csoportos képzés, egyéni betanítás
  • Szervezett szakmai tanfolyamok, képzések valamint belső képzések megtartása
  • Felmerülő új ügyféligények fogadása
  • Az elvégzett munkafeladatok rögzítése, dokumentálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Bevezetési projektekben való tapasztalat
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • HR tanácsadás, HR-es szoftverek bevezetésében szerzett tapasztalat
  • HR-es ismeretek (munkajog, bérszámfejtés, stb.)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hubai Boglárka
boglarka.hubai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.