Globális beszerzést támogató munkatárs

Mindig is arról álmodtál, hogy egy globális csapatban dolgozhatsz? Szeretnél csatlakozni egy újonnan felépülő IT központ irodájába? Szeretnél egy megbízható munkahelyet, ahol támogató főnököd lehet és segítenek a fejlődésben?

Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz még ma.

Feladatok

  • beszerzési csapat támogatása
  • szerződések elemzése
  • szerződések nyomon követése
  • havi riportok előkészítése

Elvárások

  • Excel magas szintű ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • érdeklődés a beszerzés, kimutatások világa iránt

Amit kínálunk

  • része lehetsz egy globális, virtuális csapatnak
  • inspiráló munkakörnyezetben dolgozhatsz a belvárosban
  • versenyképes fizetésed lehet akár pályakezdőként
  • támogatják a fejlődésed

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.