Program Purchaser

sebességváltó és kormánymű gyártása autóbuszokhoz és tehergépjárművekhez

Feladatok

  • Beszerzési tevékenységek tervezése és koordinálása és teljes megbízások feldolgozása
  • A termék fejlesztési lehetőségeinek felismerése, költségtakarékossági lehetőségek felismerése
  • Részvétel a műszaki dokumentáció változási folyamataiban, műszaki és költség-alapú koordináció a beszállítókkal
  • Üzleti tevékenység megvalósítása a prototípusok fejlesztése és a szerszámköltségek tervezése és a volumen előállítása
  • A helyszíni iparosítás biztosítása
  • A beszerzési és árupiaci beszerzések projektmenedzsmentjével való együttműködés
  • Részvétel a beszállítókkal való technikai megbeszéléseken és költségtakarékossági tárgyalásokon

Elvárások

  • Egyetemi diploma műszaki vagy kereskedelmi területen
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat és erős tárgyalási készség
  • Magambiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • A költségelszámolás és az üzleti adminisztráció szilárd ismerete
  • Tapasztalat a projektmenedzsmentek módszereiben
  • Kiváló MS Office felhasználói készségek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Magas szintű kommunikációs készségek
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • dinamikusan fejlődő cégnél való munkavégzés
  • külföldi képzések
  • Versenyképes juttatások

Munkavégzés helye

Eger

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
(benjamin.tisza@randstad.hu)
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.