Pályakezdő könyvelő

Épp most fejezted be tanulmányaidat pénzügy-számvitel szakon?
Hosszútávú karrierlehetőségeket és progresszív fejlődést keresel?
Szeretnél komplex pozíciót, ahol mindenben segítenek a kezdetekkor?
Multiban képzeled el magad és angolul is beszélt?
Akkor ne kattints tovább, mert jó hírünk van: TÉGED keresünk!

Feladatok

Partnerünk amerikai székhelyű, hazánkban Shared Service Centert működtető vállalat, aki teljeskörű könyveléssel foglalkozó csapatába keresi legújabb frissen végzett, agilis munkatársát!

Az új munkatárs feladatai lesznek:
  • napi kapcsolattartás angol nyelven az anyaválallattal
  • tárgyi eszközök aktiválása és kivezetése
  • entitások teljeskörű számviteli képviselete (zárás, havi nyitás)
  • költségallokáció, értékcsökkenés számítás, reporting
  • rekonsziliáció, stb.

Elvárások

  • gazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség
  • 0-2 év releváns tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP/Oracle ismerete előny

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér + cafeteria
  • nyugodt és barátságos, modern munkakörnyezet
  • nemzetközi szféra
  • rengeteg fejlődési és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Krisztina Gőzse
krisztina.gozse@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.