Alkalmazás fejlesztő (JavaScript)

Gépjármű lízinggel és flottakezeléssel foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk Alkalmazás fejlesztőt aktív angol nyelvtudással és releváns szakmai tapasztalattal bővülő csapatukba.

Feladatok

  • Részvétel az informatikai megoldások tervezésében és implementálásában
  • Alkalmazásfejlesztés a kijelölt eszközzel, környezetben az iparági és a céges belső szabványok betartásával
  • Informatikai változáskezelés menedzselése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, igényfelmérés és specifikáció elkészítése
  • Tesztelési terv elkészítése, tesztelés lebonyolítása
  • Adatbázisok megtervezése, implementálása
  • Terv dokumentálása, megosztása
  • Egyedi riportok, lekérdezések elkészítése
  • Adatelemzési feladatok elvégzése

Elvárások

  • Információs rendszerek fejlesztésében, alkalmazás üzemeltetésben, webfejlesztésben való jártasság
  • Web alapú technológiák (HTML/HTML5, JQuery, JavaScript, ASP .NET, C# .NET) programozói szintű ismerete
  • Adatbázisok (Oracle, MSSQL)- MS technológiák ismerete (Azure, AD, SSIS, SSRS)
  • Office rendszerek rendszergazdai szintű ismerete, profi használata- programozási, adatbázis-tervezési, - implementálási gyakorlat
  • Folyékony angol nyelvismeret szóban és írásban

Előnyt jelent:
  • Sharepoint tervezési és üzemeltetési tapasztalat
  • Webdesign projektek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Világszínvonalú multinacionális vállalat
  • Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nagy Annamária
annamaria.nagy@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.