Gépkezelő

Debreceni csapágygyűrű forgácsoló cég keres esztergáló üzembe
GÉPKEZELŐI munkakörbe új munkatársakat.

Feladatok

  • Kovácsolt csapágy gyűrűk esztergálási megmunkálási munkafázisainak elvégzése
  • A programozók által megírt programok használata
  • A megmunkált alkatrészek utómunkálása, minőségi szempontok szerinti ellenőrzése
  • A készre forgácsolt munkadarabok méreteinek ellenőrzése
  • Szükség szerint a kollegák támogatása

Elvárások

  • Szakirányú (gépi forgácsoló, CNC forgácsoló, stb) végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Pontosság, precizitás,
  • Megbízhatóság,
  • Szabálykövetés, szabálytudatosság
  • Minőségi munkavégzés

Előny:
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés tapasztalattól függően, tárgyalóképes
  • Havi nettó 15.000 Ft Cafetéria,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • előrelépési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Utazási költségtérítés,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pártai Beáta
m +36 30 281 3989
beata.partai@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.