Csoportvezető

Partnerünk sokféle IT területtel foglalkozó magyar vállalat. Egészen az ügyviteli-analitikus rendszerektől kezdve a szolgáltatás-orientált nagyvállalati architektúrákig ér a skálája. Jelenleg egy Csoportvezető/Tanácsadó fejlesztő kollégát keresnek csapatukba.

Feladatok

  • Csoport munkájának tervezése és szervezése, irányítása, szoftver fejlesztési projektek vezetése
  • Vezető fejlesztők, fejlesztői csapatok, rendszerszervező koordinálása
  • Ügyfél kapcsolattartás, üzleti problémák felmérése és megoldások kidolgozása
  • Üzleti követelmények felmérése, egyeztetési az üzleti specialistákkal az üzleti ötlettől a követelmény specifikációig,
  • Funkcionális specifikációk elkészítése, elkészíttetése, minőségi ellenőrzése
  • Üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel
  • Fejlesztési projektek megvalósítása és a projektben résztvevő vezető fejlesztők munkájának koordinálása, feladatok követése és riportolása
  • Software megoldások tervezésében való aktív részvétel
  • Megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
  • Fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete és követése
  • Junior kollégák tanítása, mentorálása

Elvárások

  • 5+ éves tapasztalat JAVA fejlesztés területén (front-end és back-end)
  • Technológiák ismerete: Hibernate, Spring, SQL, XML, JSON, SOA
  • Team lead tapasztalat, fiatalabb kollégák mentorálása
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Szoftver fejlesztési metodológiák ismerete
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Szakmai angol megléte

Előnyök:
  • PMP vagy IPMA A
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • új, modern irodai környezet
  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • ingyenes parkolás
  • agilis módszertan

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.