Hitelportfólió kockázatelemző

Nemzetközi banki partnerünk számára keresünk új munkatársat, hitelportfólió kockázatelemző pozícióba.

Feladatok

  • hitelezési kockázatokat számszerűsítő modellek (Basel, IFRS9) fejlesztésének támogatása, modellek bevezetésében való részvétel
  • központosított döntéshozatali mechanizmusok fejlesztése
  • hitelezési, hitelbírálati, behajtási folyamat monitoringja
  • részvétel a modellezéshez, monitoringhoz szükséges adattárházi és egyéb adatbázisok fejlesztésében

Elvárások

  • pénzügyi/statisztikai/matematikai szakirányú felsőfokú végzettség
  • legalább 3 év releváns munkatapasztalat
  • szakmai angol nyelv ismerete
  • SAS, SQL ismerete
  • kiváló elemző készség, problémamegoldó képesség
  • precizitás, igényes munkavégzés

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • fejlődési lehetőség
  • nemzetközi cégcsoport
  • modern, jól megközelíthető irodaház

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest