Rendszerszervező

Ügyfelünk, informatikai rendszerek fejlesztésével és integrációjával, valamint informatikai tanácsadással foglalkozó kis szoftverfejlesztõ cég, amely banki kockázatkezelési szoftver fejlesztéséhez és működtetéséhez keres szakembert Rendszerszervező pozícióba, junior és senior szintre egyaránt.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a partneroldal üzleti szakterületeivel
  • A megrendelő fejlesztési igényeinek tolmácsolása a cég fejlesztői felé, specifikációk elkészítése
  • Ügyféltámogatási tevékenységek
  • A kifejlesztett funkciók tesztelése, visszaellenőrzése
  • A szoftver paraméterezése
  • Dokumentáció készítés

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (informatikai vagy gazdaságinformatikus területen)
  • 1-5 éves tapasztalat rendszerszervező vagy business analyst
  • Professzionális MS Office használat
  • Adatbázis ismeretek (SQL)
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny!

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.