Project Consultant (Recruitment)

Úgy érzed, hogy jelenlegi pozíciódból kihoztad a legtöbbet és új kihívások elé néznél?
Eddigi tapasztalataidat Marketing / PR területen szerezted és kiválóan beszélsz angolul?
Szeretsz projektekben gondolkozni és motivál, hogy kiemelt ügyfeleknek te vagy az első számú kapcsolattartója cégen belül?
Érdekel a recruitment, az értékesítés és a tanácsadás?

Ha igen, olvass tovább!

Feladatok

Mi lesz a feladatod?

  • Új, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Networking, különböző rendezvények és szakmai események látogatása, illetve ilyen események szervezésében való aktív részvétel
  • Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
  • Karriertervezés, konzultáció
  • Recruitment Project Management: ügyfeleink igényeinek felmérése, recruitment stratégia felállítása, end-to-end menedzselése
  • Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
  • E-mailes, telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel
  • Munkaerőpiac feltérképezése, monitorozása, kapcsolati tőke folyamatos építése és aktívan tartása

Elvárások

Ez a te lehetőséged, ha:

  • Legalább 1-5 év szakmai tapasztalatot szereztél Marketing és PR területeken, főleg ügynökségi oldalon,
  • Aktív az angol nyelvtudásod, esetleg másik európai nyelven is beszélsz,
  • Felsőfokú végzettséged van,
  • Magabiztos ügyfélmenedzsment-készséggel rendelkezel,
  • Dinamikus, pörgős személyiség vagy.

Amit kínálunk

Amire nálunk számíthatsz:

  • komplex tréningfolyamaton keresztül megtanítjuk a szakma csínját-bínját
  • megtanulsz kiválóan interjúzni és tanácsadóként segíteni a jelölteket
  • teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése
  • a különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd
  • széles network-öd lesz a saját szakterületeden - azt veszed majd észre, hogy mindenhol vannak ismerőseid
  • rugalmas munkakör (part time/full time) heti home-office-szal egy gyönyörű irodában, inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Magadra ismertél?
A toborzás-kiválasztással megismerkedni csakis egy nemzetközileg elismert piacvezetőnél érdemes!
Jelentkezz most a lenti linken regisztrálva vagy a [email protected] e-mailcímre küldött önéletrajzzal.
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.