Gyártásközi operátor

Nemzetközi hátterű fémipari partnerünk számára keresünk gyártásközi operátorokat.

Feladatok

  • a gyártáshoz szükséges alapanyagok előkészítése,
  • termelési feladatok ellátása
  • gyártógépek működtetése,
  • a teljes gyártási folyamat figyelemmel kísérése,
  • késztermék mintavételezése a labor számára,

Elvárások

  • szakmunkás végzettség ELŐNY,
  • gyártás-termelés területén szerzett tapasztalat ELŐNY
  • munka- és teherbírás, jó állóképesség
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • versenyképes havi alapbér,
  • munkába járási támogatás,
  • 3 hónap után béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú álláslehetőség egy bővülő, biztos hátterű vállalatnál.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dombai Valéria
valeria.dombai@randstad.hu
+36 30 966 7786
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.