Könyvelési csoportvezető

Ügyfelünk az energiamenedzsment nemzetközi szakértője, több mint 100 országban van jelen. Ezúttal csoportvezetői pozícióba keresnek új munkatársat a Váci úton lévő irodájukba.

Feladatok

  • Beosztott könyvelő kollégák munkájának koordinálása és szakmai fejlődésük nyomon követése és támogatása
  • Csoporton belül a feladatok megosztása, szervezése, ellenőrzése a határidők betartásával
  • Aktív részvétel a pénzügyi – számviteli osztályt érintő projektekben
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Havi jelentések készítése
  • Elhatárolások kalkulálása, fedezeti ügyletek (hedge) elszámolása
  • Külső, belső auditokban való részvétel
  • Banki utalások ellenőrzése
  • Folyamatok egyszerűsítése, fejlesztése

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői bizonyítvány, vállalkozási szakterületen aktív regisztráció
  • angol nyelvtudás
  • legalább 5 éves multinacionális cégnél szerzett könyvelési tapasztalat
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet
  • rugalmasság és nyitottság
  • SAP rendszer ismerete
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeret (MS Office, hangsúlyosan MS Excel)

Amit kínálunk

  • magas színvonalú munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelemi csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Blaskó
szilvia.blasko@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.