OTC könyvelő lehetőség

Építőipari partnercégünk kisebb SSC-jébe keresünk Order To Cash területre kollégát!

Feladatok

  • számlázás, credit note-ok kezelése
  • számlázással kapcsolatos problémák kezelése
  • riportok készítése
  • audit támogatása
  • OTC folyamatok fejlesztése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (közgazdaságtan, pénzügy-számitel vagy IT)
  • Order to cash (accounts receivable) területen szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • SSC tapasztalat
  • jó elemző és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • szlovák nyelv ismerete
  • GL és master data területek ismerete

Amit kínálunk

  • jól megközelíthető, modern iroda
  • kis SSC, családias légkör
  • fejlődési lehetőség
  • gyümölcsnap

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.