Telefonos értékesítési munkatárs

Szereted a multinacionális cégek által nyújtott biztonságot, de egy kisebb, családiasabb vállalatot keresel, ahol kibontakozhat színes egyéniséged?

Szereztél már tapasztalatot telefonos értékesítésben és szívesen folytatnád, de kizárólag normál irodai munkarendben?

Csatlakozz a Randstadhoz, a toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cégéhez telefonos értékesítői pozícióba!

Feladatok

Főbb feladataid lennének:

  • HR szolgáltatásaink telefonos értékesítése
  • ajánlatok készítése
  • felmerülő kapcsolódó kérdések megválaszolása
  • adminisztratív feladatok

Elvárások

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:

  • korábban sikeresen végezted munkád call centerben vagy telesales területen
  • bárkivel jól megtalálod a hangot, kommunikációs készséged kiemelkedő
  • határozott, udvarias szóbeli kommunikáció jellemez
  • értékesítés orientált szemléletű ember vagy
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • munkádat lelkesen és nagyon precízen végzed
  • dinamikus személyiség vagy, akinek a kitűzött célok, az átugrandó akadályok plusz energiát adnak

Előnyt jelent:

  • ha a HR terület nem teljesen idegen számodra
  • beszélsz angolul

Amit kínálunk

Miért a Randstad-ot válaszd?

  • folyamatos képzési lehetőségeket biztosítunk számodra
  • multinacionális, biztos háttér, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
  • magasan átlagon felüli munkakörnyezet, kilátással a Millenáris parkra
  • jó fej csapat, színes egyéniségek körülötted
  • alapfizetés és teljesítményarányos bónusz, cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jávorszki Judit
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.