C# fejlesztő

Junior és pár éves tapasztalattal rendelkező C# fejlesztőt keresünk egész Európában jelenlévő csomagszállítási szolgáltatásokat nyújtó partner cégünkhöz.

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolati, statisztikai és vállalatirányítási rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése
  • A szervezet részéről felmerülő belső fejlesztési igények elemzése és a megoldásokban való részvétel
  • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • Egyéb IT projektben való részvétel

Elvárások

  • min. 1 év tapasztalat Microsoft .NET keretrendszerre történő fejlesztésben
  • alkalmazásfejlesztési tapasztalat Visual Basic és C# nyelven
  • SQL ismeretek (MSSQL, PostgreSQL)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés, pontosság

Előnyök:
  • XML, XSD
  • HTML, Javascript
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő munkakör
  • versenyképes jövedelem (13. havi fizetés)
  • éves cafeteria hozzájárulás
  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • céges busz munkába járáshoz (Boráros térről)

Munkavégzés helye

Alsónémedi, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Annamária Nagy
annamaria.nagy@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.