Személyi asszisztens- 4 órás

Jelentkezz, ha szívesen részt vennél egy folyamatosa bővülő ingatlan fejlesztéssel foglalkozó cég mindennapi életének szervezésében!

Dinamikusan fejlődő partnercégünkhöz keresünk lendületes, önálló és tanulni vágyó Személyi asszisztenst napi 4 munkaórába.

Feladatok

  • ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • általános irodai teendők ellátása, ügyintézés,
  • adminisztratív feladatok, számlakezelés, számlázás
  • kapcsolattartás a cégcsoport cégei és partnerei között,
  • belső és külső kollégák munkájának támogatása
  • postázás, futárszolgálattal való eseti kapcsolattartás,
  • iktatás, szerződések kezelése
  • pénzkezelési folyamatok, házipénztár kezelése,
  • elszámolások készítése,
  • közműszolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • esetenként házon kívüli ügyintézés
  • banki átutalások előkészítése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség (pénzügyi szakközépiskola vagy pénzügyi ügyintézői képesítés előny)
  • min. 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű Excel ismeret
  • talpraesett személyiség, jó problémamegoldó képesség
  • rendszerezettség, jó tervező- és szervezőkészség
  • precizitás

előny: 1-2 éves munkatapasztalat Kontrolling területen

Amit kínálunk

  • 4 órás részmunkaidő
  • család barát munkahely
  • változatos, mozgalmas és összetett munkakör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
06 30 98 100 58
katalin.szilagyi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.