Unity 3D fejlesztő

Partnerünk globális vállalatok részére fejleszt innovatív szoftver megoldásokat, amellyel olyan modern technológiák előnyei aknázhatók ki, mint 3D nyomtatás, 3D szkennelés és a virtuális valóság (VR). Megbízónk célja, hogy meghatározó szereplővé váljanak az üzleti, digitális tárgyalkotás és perszonalizációs szolgáltatások piacán.

Feladatok

VR/AR/MR szoftver megoldások fejlesztése C++, C# nyelven és Unity 3D engine segítségével.

Elvárások

  • Unity 3D ismerete
  • C++, C# programozási nyelv ismerete
  • Jó matematikai és logikai készség
  • 2+ év fejlesztői tapasztalat
  • Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció
  • Csapatban való precíz munkavégzésre képesség és igény
  • Minimum kommunikációs angol nyelvtudás

Előny:
  • VR/AR szoftver fejlesztésben való jártasság
  • Tapasztalat 3D engine fejlesztésében, 3D objektumok hatékony kezelésében
  • Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Design patterns és/vagy UML ismeret
  • Multiplatform szemlélet
  • OpenGL ES2 ismeret
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Izgalmas és innovatív nemzetközi felhasználói bázisú szoftver fejlesztésében való részvétel
  • A legújabb VR/AR/MR eszközökre való szoftver fejlesztés
  • Szakmai kihívás, egyedülálló fejlesztések nemzetközi piacra
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal és dinamikus, barátságos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.