Szenior Befektetési Menedzser

A kockázati tőkebefektetési terület legjobb szakembereit keressük partnerünk épülő szervezetéhez, mely a hazai kis- és középvállalkozások legaktívabb befektetőjeként szerepel a magyar piacon.

Feladatok

  • Befektetési lehetőségek feltárása, szűrése;
  • Projektek értékelése, üzleti tervek elemzése, meghatározása;
  • Befektetési döntés-előkészítéshez kapcsolódó elemző, értékelő tevékenység, befektetési előterjesztések elkészítése;
  • Jogi és pénzügyi átvilágítás koordinálása;
  • Indikatív és kötelezőérvényű ajánlatok kiadása;
  • Részvétel szindikálásban;
  • Befektetésekhez kapcsolódó rendszeres monitoring (pénzügyi elemzés, kimutatás) rendszer működtetése;
  • Éves és időközi beszámolók elemzése és értékelése;
  • Portfólió-kezelés, tulajdonosi képviselet biztosítása;
  • Interim pénzügyi menedzsment ellátása;
  • Kockázatcsökkentő eljárások alkalmazása;
  • Befektetési exitek előkészítése és végrehajtása.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdász végzettség, vállalati pénzügyek szakirány előny;
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat kockázati tőkebefektetések területén, vagy nemzetközi tanácsadó cég alkalmazottjaként végzett üzleti tanácsadásban;
  • Adózási ismeretek előnyt jelentenek;
  • KKV-k vagyonkezelésében szerzett tapasztalan előny;
  • Angol vagy német nyelvtudás előny;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Strukturált, rendszerszemléletű gondolkodás;
  • Önálló, konstruktív munkavégzés, szakmai igényesség;
  • Igény a folyamatos tanulásra és változó feladatok elvégzésére;
  • Ügyfél kommunikációban és napi szintű együttműködésben való tapasztalat és nyitottság a személyes ügyfélkezelésre.

Amit kínálunk

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus szervezeti kultúra

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.