Senior kontrolling szakember

Ügyfelünk a hazai kis- és középvállalkozások legaktívabb tőkebefektetője. Üzleti tevékenységük bővítéséhez várják tapasztalt kontrollerek jelentkezését.

Amennyiben érdekel a befektetések világa és kontrolleri munkatapasztalattal rendelkezel, jelentkezz hirdetésünkre!

#kontrolling #pénzügy #controller #kontroller #senior

Feladatok

  • Pénzügyi tervezés, jelentések, beszámolók, kimutatások készítése;
  • Pénzügyi, vagyonkezelési és társasági működési szabályzatok kialakítása, illetve aktualizálása;
  • Szabályozási feladatok teljesítése;
  • Könyvelővel, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás, negyedéves, éves zárások felügyelete;
  • Banki átutalások végrehajtása, szabad pénzeszközök lekötésének ügyintézése, likviditásmenedzsment;
  • Pénzügyi feladatok összefogása, menedzselése;
  • Munkaügyi feladatok ellátása, bérek és béren kívüli juttatások, vezetői felelősségbiztosítás menedzselése;
  • Együttműködés a belső ellenőrrel, kockázatkezelési-menedzserrel;
  • Kockázatcsökkentő eljárások alkalmazása;
  • Befektetési exitek előkészítése és végrehajtása.

Elvárások

  • Pénzügyi vagy számviteli szakon szerzett közgazdasági végzettség;
  • Legalább 3-5 éves pénzügyi, kontrolling terén szerzett tapasztalat;
  • Pénzügyi beszámolók elemzésében és ellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás előny;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Strukturált, rendszerszemléletű gondolkodás;
  • Önálló, konstruktív munkavégzés, szakmai igényesség;
  • Precizitás, megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • Együttműködés a hazai tőkebefektetési szakemberek legjobbjaival
  • Stabil alapokra épült, bővülő szervezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Belvárosi irodaház
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Horváth Boglárka
boglarka.horvath@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest