Financial Assistant_fixed term

We are looking for a Financial assistant for our client, who is one of the world's largest automotive company.

Feladatok

  • Supporting the month end closing procedures and monthly GL reconciliation
  • Producing financial statements and reports to the management
  • Preparing and reviewing monthly balance sheet accounts
  • Ensuring forecast and cash flow
  • Reviewing and enforcing inventory control

Elvárások

  • Financial studies
  • Fluent English and Hungarian knowledge
  • Proactive, cooperative and trustworthy personality

Amit kínálunk

  • Possibility to work in multinational enviroment at a prestigious, stable company
  • Training opportunities
  • Competitive salary

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bognár Eszter
+3630 193 22 26
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.