Production Manager

A céget 25 éve alapították Budapesten és az egyik legfontosabb 5 globális hematológiai elemző gyártóvá nőtte ki magát. Hematológiai analizátorokat, klinikai kémiai elemzőket és a hozzá kapcsolódó reagenseket gyárt és forgalmaz humán orvosi és állatorvosi használatra. Megalakulása óta a cég a laboratóriumi diagnosztika élvonalában van.

Feladatok

o Hematológiai és Klinikai Kémiai Elemzők termelésének kezelése.
o Kapcsolattartás egyéb szervezeti egységekkel a nyersanyag, a részegységek stb. folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása érdekében.
o Munkatársak koordinálása annak érdekében, hogy az anyag folyamatosan áramolhasson az összeszerelésben, hogy minden ügyfél / belső megrendelést időben teljesítsen
o Infrastruktúra fejlesztése / adaptálása termelési igényeinkhez
o Projektmenedzsment, folyamat fejlesztése
o Helyi és globális szabályozási ügyek osztályának támogatása az ügyfelek és tisztviselők belső és külső ellenőrzéseinek tervezésében és végrehajtásában
o Költségcsökkentési potenciál azonosítása és értékelése (anyag, folyamat vagy infrastruktúra)
o Felügyelni:
 Gyártástervezést
 Anyagtervezést
 Raktározást
 Csomagolást
 Szállítást

Elvárások

• Erős folyamat-vezetési gondolkodás és nagyon jó SAP R3 ismeret
• 10 év tapasztalat hasonló területen
• Többéves tapasztalat emberek irányításában
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelv előny)
• És ezekkel a személyes kompetenciákkal rendelkezik:
  • Szervezeti képességek
  • Megbízhatóság
  • Kommunikációs képességek
  • Technikai készségek
  • Vezetői készség

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés
  • külföldi (német) oktatások
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.