Ügyvezetői asszisztens

Ügyfelünk Közép-Európa egyik piacvezető autóalkatrész kereskedelmi vállalata.

Feladatok

  • az ügyvezető igazgató napi munkájának adminisztratív támogatása
  • szállás-, repülőjegy foglalások és egyéb szervezési feladatok
  • határidők figyelése, kiadott feladatok leellenőrzése
  • vendégek fogadása
  • különböző riportok, kimutatások készítése
  • irodaszerek rendelése
  • számlaügyintézés
  • fordítási feladatok
  • árajánlatok kezelése

Elvárások

  • min. 10 év személyi asszisztensi tapasztalat
  • több, mint 300 fős vállalatnál szerzett munkatapasztalat
  • analitikus gondolkodás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • határidők prioritással való kezelése
  • határozott személyiség
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • jó koordinációs készség
  • felelősségteljes hozzáállás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • stabil nemzetközi háttér
  • bónuszrendszer
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • nemzetközi, 24 órás balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.