Francia nyelvű páciens koordinátor

Folyékonyan beszélsz franciául és érdekel az egészségügy világa?
Szívesen gondoskodsz másokról?
Valódi emberi kapcsolatokra vágysz a munkád során?
Íme itt a kiváló lehetőség a számodra!

Légy részese egy kiváló hírű budapesti fogászati magánklinika izgalmas és változatos mindennapjainak!
Kísérd végig a francia páciensek magyarországi kezelését és támogasd őket ittlétük során!

Feladatok

  • francia páciensek kezelésének végigkísérése, valamint magyarországi tartózkodásuk szervezése
  • teljes körű adminisztráció a páciens kezelésére vonatkozóan
  • információ átadás, segítségnyújtás, tolmácsolás a fogászati személyzet és a páciens között
  • magas szintű, személyes odafigyelés a teljes kezelés alatt

Elvárások

Az ideális jelölt:
  • dinamikus, kommunikatív, nyitott személyiség
  • érdeklődik az első osztályú egészségügyi szolgáltatások iránt
  • magas szintű francia és magyar nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban
  • odafigyel a részletekre, és szívén viseli a pontos adminisztrációt
  • szeret másokról gondoskodni, jó empatikus készséggel van megáldva
  • előnyt jelent tolmácsolásban, ügyfélkezelésben vagy egészségügyi területen szerzett korábbi tapasztalat

  • a pozíció betöltésének nem feltétele az angol nyelvtudás (megléte azonban előnyt jelenthet a kiválasztásnál)

Amit kínálunk

  • kellemes, páciensközpontú környezet
  • versenyképes fizetés
  • a francia nyelv folyamatos használata személyes emberi interakciók során egy nemzetközi csapatban
  • szakmai és személyes fejlődés lehetősége
  • az érzés, hogy egy kiváló csapat elismert tagja lehetsz!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ha úgy érzed, épp Téged keresünk, kattints a "jelentkezzen most" gombra vagy küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
Orsolya Böhm-Sáfrány
orsolya.bohm-safrany@randstad.hu

Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.