Recruitment Consultant

A munkahelyeden ülve az álmaid pozíciójáról álmodozol? Szeretnél karrierirányt váltani és egy emberközpontú üzleti területen elhelyezkedni?
Szereted a multinacionális cégek által nyújtott biztonságot, de egy kisebb, családiasabb vállalatot keresel, ahol kibontakozhat színes egyéniséged?
Szeretnél változatos, érdekes munkát végezni egy olyan helyen, ahol értékelnek és megbecsülnek?
Ha igen, olvass tovább!

A Randstad Hungary csapataiba folyamatosan keresünk új tehetségeket - lehet, hogy pont Téged!

Feladatok

Főbb feladataid lennének:

  • Toborzási, kiválasztási projektek teljes körű menedzsmentje
  • Innovatív és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a legjobb jelöltek megtalálása érdekében
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • E-mailes, telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel és a jelöltekkel
  • Kapcsolati háló kialakítása és mozgósítása az adott szakmai területen
  • Piackutatás
  • Karriertervezés, konzultáció
  • Karriernapokon, állásbörzéken, konferenciákon való aktív részvétel

Elvárások

Fontos, hogy rendelkezz:
  • Kiváló, aktív angol nyelvismerettel!
  • Felsőfokú végzettséggel

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:
  • Bírod a pörgést, illetve képes vagy több fronton is helyt állni egy időben
  • Leküzdhetetlen vágyat érzel új emberek megismerésére
  • Nem csak szeretsz, de tudsz is beszélni, miközben az aktív hallgatás képességével is fel vagy vértezve
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni és gondolkodni
  • Érdekelnek új területek, cégek, rendezvények és emberek
  • Kitartó, kreatív és terhelhető vagy
  • 1-5 év munkatapasztalattal rendelkezel az alábbi szakterületek valamelyikén:
#pénzügy, #jog, #marketing, #szolgáltatóközpontok (#SSC), #HR, #gyógyszeripar, #értékesítés #turizmus #office management

Komoly előny, ha:
  • Az angolon kívül egy másik európai nyelvet is legalább középfokon beszélsz

Amit kínálunk

Mit nyújt Neked a Randstad és a lehetőség:

  • A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, aminek menő dolog a részese lenni
  • Komplex tréning folyamaton keresztül megtanítjuk a szakma csínját-bínját
  • Multinacionális, biztos hátteret, miközben nem egy csavar vagy a gépezetben
  • Megtanulsz kiválóan interjúzni és tanácsadóként segíteni a jelölteket
  • Teljes rálátásod lesz arra, hogyan épül fel a recruitment business folyamata - a szolgáltatás értékesítése, árazása, szerződésmenedzsment és a pozíció sikeres betöltése
  • A különböző pozíciókon keresztül folyamatosan új vállalatokat ismersz meg, kinyílik a látóköröd
  • Széles network-öd lesz a saját szakterületeden - azt veszed majd észre, hogy mindenhol vannak ismerőseid
  • Rugalmas munkakör (part time/full time) heti home-office-szal egy gyönyörű irodában, inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni

A kollégáink miért szeretnek nálunk dolgozni? Olvasd el itt:

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.