Mérnök toborzók figyelem! (full time/part time lehetőség)

Mérnök toborzók figyelem! Itt a lehetőség, hogy csatlakozzatok Magyarország piacvezető munkaerő közvetítő cégének több mint 90 főt számláló tanácsadói csapatához, akár részmunkaidőben is.

Ha szeretnéd eddigi recruitment tapasztalatodat cégünk mérnök/logisztika/beszerzés területre specializálódott csapatában továbbfejleszteni, itt az idő! Nálunk kimaxolhatod a 360 fokos tanácsadói modellt, az end-to-end recruitment mellett ügyfélkapcsolatok és üzletfejlesztés terén is a legjobbaktól tanulhatsz!

Feladatok

Munkaköröd része lesz majd:
  • End-to-end recruitment folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Új, potenciális ügyfelek megkeresése, a Randstad szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelés elkészítése és a folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelekkel és jelöltekkel aktív, napi szintű kapcsolattartás

Elvárások

Amivel rendelkezned kell:
  • legalább 1 éves recruitment tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Dinamikus, pozitív személyiség
  • jogosítvány előny

Amit kínálunk

Amit mi biztosítunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Multinacionális, biztos háttér
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Modern, napfényes iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jávorszki Judit
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.