Gyártástámogató Mérnök

Műanyagfeldolgozás, fóliák, ívek, tekercsek kialakításával foglalkozó autóipari vállalat keresi új munkatársát Gyártástámogató Mérnök személyében.

Feladatok

• új gyártási folyamat tervezése
• az aktuális alkatrészek gyártási folyamatainak optimalizálása
• a teljes gyártás költségének kiszámításához
• termelés javítása

Elvárások

  • gépészmérnöki végzettség
  • legalább 2 év tapasztalat
  • 2D CAD ismeret (3D előnyt jelent)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai kihívások
  • Új, de mégis ismerős terüelt

Munkavégzés helye

Újhartyán, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.