CNC operátor

Budapesti telephelyű, IX. kerületi nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozó partnerünk saját állományába keresünk CNC operátor munkatársakat határozatlan időre, hosszútávra!

Feladatok

  • gyártási folyamatok végigkísérése, általános beállítások végrehajtása, gyártógépek üzemeltétse ( hajlító-, prés-, lamináló-gép)
  • félkész - és késztermék minőségének ellenőrzése, utóműveletek elvégzése,
  • a megrendelt termékek időben történő legyártása
  • termékek elektromos tesztelése
  • műszaki rajzok értelmezése
  • szerszámok cseréje
  • minőségi követelmények, folyamatok betartása és berendezések felelősségel történő használata.

Elvárások

8 általános iskolai végzettség ( előny a műszaki végzettség, CNC gépkez- 8elői, vagy programozói végzettség)
  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony
  • két műszakos munkarend (6:00-14:00-ig, 14:00-22:00-ig)
  • versenyképes fizetés + Cafeteria + BKV bérlet
  • ingyenes sportolási lehetőség, masszázs
  • céges ingyenes nyelvoktatás (+ hosszútávú előrelépési lehetőség külföldön)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Pálma Pincze
+ 36 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.