Főkönyvelő

FMCG szektorban működő partnerünk főkönyvelő kollégát keres.

Magabiztos angollal és főkönyvelői vagy szenior könyvelői háttérrel rendelkezőknek kiváló következő karrier lépés!

Feladatok

  • a társaság számviteli és pénzügyi tevékenységének teljeskörű irányítása
  • beosztott könyvelők támogatása, vezetése és ellenőrzése
  • jelentések, beszámolók, pénzügyi riportok összeállítása
  • havi zárás és riport elkészítése az anyavállalat részére
  • hatósági adatszolgáltatásokban való részvétel (NAV, KSH)
  • aktív közreműködés az audit előkészítésében és lefolytatásában
  • kapcsolattartás a külső partnerekkel (könyvvizsgáló, bank)
  • kapcsolattartás az anyavállalattal, társvállalatok- és telephelyek munkatársaival
  • számviteli iránymutatás társosztályok részére (marketing, kereskedelem, gyártás)

Elvárások

  • felsőfokú számviteli végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
  • 5+ év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • vonatkozó kormányrendeletek, számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás
  • magabiztos Excel használat
  • angol nyelv középfokú használata (szóban és írásban)
  • SAP ismerete
  • vezetői tapasztalat

Előnyt jelent:

  • FMCG tapasztalat
  • IFRS ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi vállalati környezet
  • FMCG szektor
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Bertók
+3630-265-5237
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.