Szerviztechnikus

Automatizálással és robottechnikával foglalkozó piacvezető partnerünk számára keresünk Szerviztechnikus kollégát.

Feladatok

  • FANUC CNC gépek javítása, kiszállás partnerekhez és a helyszínen történő javítási munkák elvégzése
  • Műszaki támogatás nyújtása a felhasználók részére
  • Gépek geometriájának, pontosságának mérése
  • Hiba okának beazonosítása, alkatrész-igények felmérése
  • Alkatrész értékesítés támogatása

Elvárások

  • Minimum középfokú elektronikai műszaki végzettség
  • Szerszámgépek elektromos szervizelésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai és angol nyelvi képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

Törökbálint, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.