Adminisztrációs munkatárs

Ügyfelünk, Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kara jelenleg adminisztrációs munkatársat keres.

Feladatok

Főbb feladatok :
  • Adminisztratív, igazgatási tevékenység ellátása
  • Telefonkezelés, üzenetek átvétele és továbbítása
  • Iratkezelés, iktatás, postázás, időpontegyeztetés
  • Ügyfelek fogadása
  • A szervezeti egységhez tartozó nyilvántartások naprakész vezetése
  • Közreműködés a szervezeti egységet érintő, gazdasági, munkaügyi, szerződés
előkészítési folyamatokban
  • Kapcsolattartás hallgatókkal és oktatókkal
  • Közreműködés rendezvények szervezésében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves munkatapasztalat
  • Számítógépes ismeret (word, excel)
  • Önálló feladat megoldási készség
  • Precizitás
  • Jó rendszerező készség
  • Gyors, kreatív gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dalma Jónás
+36 1 411 2090
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.