Délutános ügyvédi irodai recepciós 6 órában!

Szeretnél egy nemzetközi ügyvédi irodában dolgozni?
Épp megfelelő számodra a délutáni munkavégzés?
Folyékony angol nyelvtudással is rendelkezel?

Amennyiben igazak rád a fenti állítások, ne habozz, jelentkezz MOST recepciós pozíciónkba AZONNALI kezdéssel!

Feladatok

Feladataid lesznek:
  • az érkező vendégek fogadása
  • tárgyalók rendben tartása (catering, admin kiszolgálás)
  • bejövő hívások fogadása
  • kimenő posta előkészítése
  • cégkapus küldemények átvétele
  • a bent dolgozó ügyvédek támogatása

Elvárások

Mivel kell rendelkezned?
  • folyékony és magabiztos angol nyelvtudás (felsőfok)
  • pozitív kisugárzás
  • a recepción szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • diákok jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

Az ajánlatunk:
  • hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • 6 órás kondíció (15-21 óráig)
  • versenyképes fizetés
  • nemzetközi, kellemes irodai környezet

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Krisztina Gőzse
krisztina.gozse@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.