Sales Representative

Nemzetközileg ismert, ruházati termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó ügyfelünk részére keresünk jelenleg egy dinamikus, pro-aktív Sales Representative kollégát, Kelet - Magyarország területére.

Feladatok

  • Már meglévő kiskereskedelmi partnerekkel való napi szintű egyeztetés/tárgyalás Kelet - Magyarországon, személyes látogatások alkalmával
  • Termékbemutatók megtartása már meglévő és potenciális új ügyfeleknél
  • Értékesítési eredmények növelése a meglévő ügyfelek termék választékának bővítésével
  • Új értékesítési csatornák, lehetőségek feltérképezése a forgalom növelésének érdekében
  • Termékláthatóság és elérhetőség fejlesztése a partnereknél
  • A versenytársak és a piac folyamatos figyelemmel követése és elemzése
  • Rendelésekkel és számlázással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat értékesítési vagy kereskedelmi területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Pro-aktív, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés + jutalék
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon
  • Karrier lehetőség egy folyamatosan növekvő, fejlődő márkánál

Munkavégzés helye

Kelet - Magyarország, Heves megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Deákné Töreky Zita
zita.toreky@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.