Kórházi berendezés értékesítő

Szeretnél egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban lévő vállalkozásnál dolgozni?
Nem idegen számodra az egészségügy világa és releváns végzettséggel is rendelkezel e területen?
Fontos neked a fiatalos csapat és a versenyképes jövedelem?

Akkor jó hírem van: épp téged keresünk országos értékesítő pozícióba!

Feladatok

Mik lesznek a feladataid?
  • Gyógyászati anyagok bemutatása, értékesítése Magyarország területén (pl. mikroszkópok)
  • Esetleges részvétel a műtéteken, segítségnyújtás a segédeszközök beállításában, használatában
  • Az éves meghatározott tervek szerinti forgalom biztosítása és növelése
  • Új, potenciális vevők felkutatása, kórházak látogatása
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • Jelentések készítése, angol nyelvű anyagok adaptálása

Elvárások

Mikkel kell rendelkezned?
  • Egészségügyi végzettség és legalább két éves releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfél-központúság, csapatszellem

Amit kínálunk

Az ajánlatunk:
  • Változatos, kihívásokkal teli és rugalmas munkakör
  • Angol nyelv használata, szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetési csomag (alapbér + autó + laptop + telefon + cafeteria + bónusz)
  • Remek csapat
  • Hosszútávú karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye

Magyarország, Budapest, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gőzse Krisztina
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.