After Sales Account Manager

Multinacionális, nemzetközi autóipari partnerünk keresi legújabb tagját, aki felelős lesz a hozzá tartozó terület teljes körű kezeléséért after sales szempontból.

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, aki autóipari területen szerzett tapasztalatot, preferáltan márkakereskedésnél, márkaszerviznél, vagy ezekhez kapcsolódó területen, és nyitott az új lehetőség iránt!

Feladatok

  • After Sales területén (alkatrész, szerviz, szolgáltatások) első számú kapcsolattartójaként a meglévő ügyfelek kezelése, folyamatos fejlesztése
  • A márkakereskedések, márkaszervizek rendszeres látogatása Kelet-Magyarországon a szerviz- és alkatrész üzletágak profitabilitása, valamint ügyfélelégedettség növelése céljából
  • A márkakereskedések, márkaszervizek after sales-hez kapcsolódó szakembereinek, stakeholdereinek (felső-vezetők, közép-vezetők, vevői tanácsadók, szervizvezetők, adminisztrátorok, stb.) folyamatos oktatása és fejlesztése
  • Felelős a területhez tartozó forgalmi számokért
  • A márka alkatrész, szerviz, és szolgáltatás üzletágának támogatása, fejlesztése after sales szempontból
  • A területhez tartozó partnerek elemzése havi, negyedéves, éves, és ad hoc riportok készítése által a KPI-ok fényében
  • Részvétel a területhez tartozó fejlesztések, projektek implementálásában és megvalósításában
  • Adminisztratív teendők

Elvárások

  • Legalább 2-3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari szakmai előélet
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Eredmény-orientált, előremutató gondolkodásmód
  • Pro-aktivitás, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazásra való hajlandóság (országon belül)
  • Legalább kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva vezető, növekvő autóipari vállalatnál
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége
  • Motiváló csapat és munkafeltételek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
[email protected]
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.