Kontroller

Szeretnél egy fejlődő nemzetközi csapat tagja lenni? Rendelkezel kontrolleri tapasztalattal vagy kipróbálnád magad kontrolleri szerepkörben? Szereted a komplex, változatos feladatokat? Ha fenti kérdések alapján magadra ismertél, akkor a nemzetközi piacon 25 éve jelen lévő ügyfelünk, Budapesthez közeli irodájába Téged keres!

Feladatok

  • Időszaki jelentések, elemzések összeállítása
  • Havi és éves zárásokban történő aktív részvétel
  • Tervezésben való aktív részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Könyvvizsgálókkal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Számviteli tapasztalat
  • Microsoft Excel magas szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, egyéb juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet szakmai fejlődési lehetőségekkel, kihívásokkal

Munkavégzés helye

Bugyi, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Norbert Szalai
norbert.szalai@randstad.hu
Randstad

Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.