Irodavezető

Nemzetközi tulajdonú sütőipari termékeket gyártó és forgalmazó cég keres Irodavezető munkatársat.

Feladatok

  • kapcsolattartás a főbb partnerekkel (fuvarszervező, valamint kereskedő cégek)
  • könyvelők munkájának támogatása
  • értékesítési csapat munkájának támogatása
  • az iroda napi működésének támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • pénzügyi tervezésben való részvétel
  • számlák kiállítása
  • adatrögzítés
  • minden egyéb, az irodavezetéssel kapcsolatban felmerülő ad hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • folyékony angol VAGY német nyelvtudás
  • energikus személyiség
  • erős szervezőkészség
  • önálló munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Takács
+ 36 1 300 66 84
Zsófia Pál
+36 1 300 66 63
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.