Operátor

Feladatok

Nemzetközi autóipari vállalat betanított operátor munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel Miskolcon

Autóipari termékek összeszerelése,
gyártósori gépek kezelése,
termékek gyártásközi- és végellenőrzése,
javaslattétel folyamatok fejlesztésére.

Elvárások

Elvárások:
8 általános iskolai végzettség,
Jó kézügyesség,
Több műszakos munkarend vállalása.

Előny:
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Korszerű technológia, tiszta munkakörnyezet,
Továbblépési lehetőség,
Autóipari ismeretek,
Stabil vállalati háttér és hosszú távú lehetőség,
Cafeteria rendszer,
Kiterjedt dolgozói kedvezmények.

Munkavégzés helye

Miskolc

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

beata.partai@randstad.hu
m +36 30 281 3989
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.