Ügyfélkapcsolati Munkatárs

Ügyfelünk, egy elsősorban élet- és egészségbiztosítási szolgáltatásokat támogató nemzetközi cég magyarországi központjába keresünk ügyfélkapcsolati munkatársakat.

Fiatalos csapat, valamint sokszínű, változatos feladatok várják a csapatba újonnan csatlakozó kollégákat!

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, egészségügyi ellátásokra való időpont egyeztetés
  • Írásbeli és szóbeli kommunikáció a biztosítók ügyfeleivel, valamint a szerződött partnerekkel
  • Felmerülő problémák megoldása

Elvárások

  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Kiváló koordinációs képesség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos pozíció egy komoly nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jó hangulatú csapat
  • Szép munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Márta Krivai
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.