Műszaki és ingatlan üzemeltetési munkatárs

Országszerte ismert partnerünkhöz keresünk üzemeltetésben 1-3 év tapasztalattal rendelkező, szakirányú műszaki végzettséggel rendelkező munkatársat.

Feladatok

  • Az üzleti egységek különböző felújítási, karbantartási és fejlesztési feladataiban való közreműködés
  • Aktív részvétel az üzletek üzemeltetése kapcsán felmerülő műszaki feladatokban.
  • Építészeti és épületgépészeti felmérések végrehajtása
  • Adatok beszerzése és feldolgozása, abból döntés-előkészítő anyagok összeállítása
  • A szükséges műszaki dokumentáció ellenőrzése, költségelemzések előkészítése
  • A karbantartási feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, a vezető mérnök munkájának magas szintű támogatása
  • Új üzletek nyitásakor az előkészítésben való tevékeny közreműködés
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és az anyavállalattal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök/épületgépész végzettség előny)
  • Minimum 1-2 év hasonló területen, illetve kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki ellenőri jogosultság előny
  • Kimagasló kommunikációs készség, proaktív szemléletmód
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (lengyel nyelvtudás előny)
  • B típusú gépjárművezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • MS Office és Auto CAD felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődés biztosítása egy változatos munkakörben
  • Versenyképes jövedelem+cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Tóth
e-mail: zsofia.toth@randstad.hu
m +36 30 291 4186
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.