BI rendszerszervező

Partnerünk sokféle IT területtel foglalkozó magyar vállalat. Egészen az ügyviteli-analitikus rendszerektől kezdve a szolgáltatás-orientált nagyvállalati architektúrákig ér a skálája. Jelenleg egy BI Rendszerszervező kollégát keresnek csapatukba.

Feladatok

• üzleti követelmények felmérése, egyeztetési az üzleti specialistákkal az üzleti ötlettől a követelmény specifikációig
• üzleti-, ügyviteli-, rendszerfolyamatok tervezése az érintett területek bevonásával
• fejlesztési folyamat során kapcsolattartás a folyamat résztvevőivel
• a követelmények dokumentálása (adatigények, adatforrások, műveletek, riportok, riport igények definiálása)
• rendszer architektúra tervezésének támogatása, együttműködve az alkalmazás-, valamint IT architekttel/szakértőkkel
• tesztek (tervezése), lebonyolítása, koordinálása, élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása, szervezése
• szükség szerint oktatás
• erős dokumentálási követelmények megvalósítása
• egyedi információs igények kezelése
• projektek szakmai támogatása
• adattárház fejlesztésében, üzemeltetés kialakításában részvétel

Elvárások

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• 3+ adattárházi környezetben szerzett rendszerszervezői tapasztalat
• magas szintű SQL ismeretek
• technológiák naprakész ismerete (MSSQL, PostgreSQL, MySQL, IBM Informix, Oracle)
• riporting / BI eszközök ismerete
• Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
• Software tervezési methodológiák ismerete
• Adattárház bevezetésben, üzemeltetésben tapasztalat
• Ügyfél kapcsolattartás

Előnyök:

• MSSQL (SSIS, SSRS, SSAS) ismeret
• projektvezetési tapasztalat

Amit kínálunk

• új, modern irodai környezet
• fiatalos csapat
• versenyképes fizetés
• ingyenes parkolás
• agilis módszertan

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.