Területi képviselő (sport ruházat)

Sport ruházati termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó megbízónk számára keresünk erős értékesítői vénával és kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező jelöltet Területi képviselő pozícióba.

Feladatok

  • Már meglévő kereskedelmi kapcsolatok ápolása és új kapcsolatok kialakítása
  • Szerződéskötés folyamatának levezénylése új partnerek esetén
  • Folyamatos egyeztetés a szlovákiai központ és a partnerek között az áruk szállításával kapcsolatban
  • Disztribúciós stratégia megvalósítása a partnereknél
  • Marketing feladatok ellátása
  • Kereskedelmi terület átfogó megismerése
  • Piaci információk folyamatos frissítése

Elvárások

  • Minimum 2 éves tapasztalat a sport ruházati cikkek és kiegészítők értékesítésében
  • Élő kapcsolatrendszer a kiskereskedelmi láncokkal
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készségek
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Alapfizetés + bónusz
  • Céges autó, laptop, mobil telefon privát használatra is
  • Rendszeres tréningek a külföldi központban
  • Részvételi lehetőség nemzetközi kiállításokon

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Deákné Töreky Zita
zita.toreky@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.