Teszt mérnök

Érdekelnek az autóipar legújabb technológiái?
Szeretsz és tudsz analizálni, mérni, tesztelni?
Vezető autóipari partnerünk bővülő csapatába keresünk tehetséges tesztmérnököt.

Feladatok

Feladataid lesznek:
  • Teszt berendezés kvalifikálása az iparosítási és a folyamat-minősítési szakaszokban
  • Döntéshozatal a mérési módszerről, a mérési program előkészítéséről, R&R analízis a mérések felhasználásával kapcsolatban
  • Mérési adatok elemzése, jelentés készítése, együttműködés a Research and Development csapattal
  • A terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése
  • Szakvélemény készítése az elektronikai termékek meghibásodása esetén
  • A tesztberendezésekhez szükséges tartalék alkatrészek meghatározása, azok fogyásának nyomon követése

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Villamos-vagy mechatronikai mérnök diplomával rendelkezel
  • hasonló területen dolgoztál minimum 1 évig
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:
  • hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely
  • innovatív terület
  • hosszú karrier- és előrelépési lehetőség
  • különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
  • akár külföldi képzések
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szabina Gróf
+36 20 260 6081
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.