Tesztlabor mérnök

Pályakezdő Villamos-vagy Gépészmérnökként szereznél tapasztalatot egy innovatív és izgalmas technológiákkal foglalkozó autóipari cégnél?

Szeretnél olyan tudást szerezni, amely stabilan megalapozza karriered az autógyártás világában?

Feladatok

Feladataid lesznek tesztlabor mérnökként:
  • termékekhez kapcsolódó mérések, tesztek, vizsgálatok végrehajtása, eredmények analizálása
  • tesztberendezések kezelésének, felhasználásának elsajátítása
  • reklamált termékek analizálása, hibaok-keresés
  • tesztelő-, funkcióvizsgáló-, mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel
  • referenciaminták kalibrálása
  • projektek tesztjeinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
  • részvétel a fejlesztési feladatok megoldásában
  • új termékek bevezetésének, termékek módosításának támogatása
  • nyilvántartás és kihasználtsági kimutatás készítése a tesztlabor eszközeiről
  • tesztberendezések javításában, fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Villamos-vagy gépészmérnök diplomával rendelkezel, vagy folyamatban vannak tanulmányaid
  • hasonló területen dolgoztál teljes állásban vagy gyakornokként minimum fél-1 évig
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:
  • hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely
  • innovatív terület
  • különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
  • akár külföldi képzések
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szabina Gróf
+36 20 260 6081
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.