R&D Tesztlabor mérnök

Érdekelnek az autóipar legújabb R&D technológiái?
Szeretsz és tudsz mérni, tesztelni, analizálni?
Vezető autóipari partnerünk bővülő R&D csapatába keresünk tehetséges tesztlabor mérnököt.

Feladatok

Feladataid lesznek:
  • A Design és Process Validációk, valamint a szériefelügyeleti tesztekhez (CCT, Elsőmintavizsgálat, Termékaudit, RPA2, kísérleti tesztek) kapcsolódó mérések, vizsgálatok végrehajtása
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
  • Tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel
  • DV és PV tesztek időterveinek előkészítése, módosítása
  • DV és PV P&R kezelése, státusznak megfelelő frissítése
  • Termék áttelepítések támogatása
  • Referenciaminta kapcsolók mérése, kalibrálása

  • Projektek teszt terveinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Részvétel a fejlesztési feladatok megoldásában
  • Aktív közreműködés a specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a PDCA/FTA kidolgozásában
  • Új termékek bevezetésének, valamint termékmódosítások támogatása

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Villamos-, mechatronikai-, informatikus-, vagy gépészmérnöki főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Kommunikációképes az angol nyelvtudásod (német nyelvtudás előny)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:
  • hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely, a terület szakmailag elismert vezetőitől tanulhatsz
  • innovatív terület
  • különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
  • akár külföldi képzések
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szabina Gróf
+36 20 260 6081
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.