R&D System Tesztmérnök

Érdekelnek az autóipar legújabb R&D technológiái?
Szeretsz és tudsz tesztelni, analizálni, programozni?
Vezető autóipari partnerünk bővülő R&D csapatába keresünk tehetséges HW és SW tesztmérnököt.

Feladatok

Feladataid lesznek:
  • Komplett integrált termék SW és Rendszer szintű tesztelése
  • Termékfunkciók analízise
  • Tesztkörnyezet definiálása, kialakítása (HW-> Test bench, SW-> az autó szimulált kommunikációs környezetének kialakítása, programozása)
  • Teszt specifikáció megírása, tesztesetek definiálása
  • Definiált tesztesetek automatizálása valamint azok validálása
  • Termékvalidáció végrehajtása
  • Nemzetközi környezetű projektmegbeszéléseken való részvétel

Elvárások

Téged keresünk ha:
  • Villamosmérnök, Informatikus, Mechatronikai egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezel
  • Programozási ismereted van (előny: alap szintű C ismeret)
  • Méréstechnikai és Elektronikai ismeretekkel rendelkezel (előny: microcontroller-el szerezett tapasztalat)
  • Kommunikációs szinten beszélsz angolul

Előny ha van:
  • Német nyelvismeret
  • ASPICE (SYS4, SYS5) ismerete
  • Biztonság kritikus projektekben szerzett tapasztalat (F-Safety)

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:
  • hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely, a terület szakmailag elismert vezetőitől tanulhatsz
  • innovatív terület
  • különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
  • akár külföldi képzések
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • nemzetközi környezet
  • nagyon kedvező juttatási csomag

Munkavégzés helye

Veszprém

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szabina Gróf
+36 20 260 6081
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.