Éjszakai raktáros

Feladatok

Szállítmányozással foglalkozó, logisztikai partnercégünk részére keresünk éjszakai raktárost az alábbi feladatok elvégzésére:
· A cég nemzetközi és belföldi küldeményeinek rakodása, feldolgozása, szortírozása, ellenőrzése és felügyelete
· Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
· Hálózati előírásoknak megfelelő küldeményinformációk rögzítése
· Áruküldemények, vámkezelendő küldemények kísérő papírjainak ellenőrzése
· Küldemények címkézése

Elvárások

· szakmunkás bizonyítvány,
· számítástechnikai ismeretek,
· határozottság, pontosság, precizitás
· monotonitástűrő személyiség,
· nagy munkabírás, terhelhetőség, csapatszellem, rugalmasság.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
· Angol nyelv ismeret
· Érettségi bizonyítvány

Amit kínálunk

· hosszú távú munkalehetőség
· jó csapat
· fix műszak (hétfőtől - péntekig 17:00-1:30 –ig.)

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anna Erdődi
+36 30 30 628 9964
anna.erdodi@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.