Termelési IT csoportvezető

Nemzetközi partnerünk Manuális és Automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres.

Feladatok

 A csoportban dolgozó kollégák irányítása
 A gyártásban található kontroll- és IT-rendszerek támogatása
 A teszt berendezések kontroll- és IT-rendszereinek támogatása
 A termelési hálózati rendszerek és eszközök támogatása
 Termelő berendezések hálózatba szervezése
 Kamera rendszerek támogatása
 Nyomtatók és szkennerek támogatása a teszt berendezéseknél,
a szerelés és a gyártás területén
 A termelési IT csoport munkájának tervezése, kontrollálása
 Költségtervezés

Elvárások

 Felsőfokú gazdasági / IT végzettség
 PLC-Controlers (SIMATIC S7) alapos ismerete
 WINCC (SCADA-system) ismerete
 SINUMERIK (NC-control system) ismerete
 Szerverüzemeltetési rendszerek alapos ismerete
 Hálózati technológia alapos ismerete
 SQL-database ismerete
 Tárgyalási angol nyelvtudás (német előnyt jelent)

Amit kínálunk

 Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
 Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
 Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
 Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot

Munkavégzés helye

Eger

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu
Randstad
HR
Lövőház utca 39., Millenáris irodaház 2. emelet, 1024 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.